Logo Pauza

Portale społecznościowe

Wykończenie wnętrz

Podczas kilkunastoletniej działalności Unidevelopment, oddaliśmy do użytku ponad 4 tys. mieszkań. Przez ten czas zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, a także zaufanie naszych Klientów. Jesteśmy cenieni za to, że wszystkie nasze inwestycje dopracowujemy w każdym detalu. Nie byłoby to możliwe bez współpracy z doświadczonymi, zaufanymi partnerami. Zachęcamy do współpracy z nimi również i Państwa. 

W trakcie projektowania i urządzania własnego mieszkania, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów. Właśnie dlatego polecamy współpracę z naszymi firmami partnerskimi, które specjalizują się w projektowaniu i całościowym wykończeniu wnętrz pod klucz:

  • KODO

  • Decoroom

Skorzystanie z usług profesjonalistów w zakresie pełnego wykończenia wnętrz, pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, zapewni fachową pomoc architekta na każdym etapie, a przede wszystkim profesjonalny nadzór nad realizacją prac wykończeniowych. Zleć swoją pracę naszym partnerom i ciesz się gotowym do zamieszkania, wymarzonym mieszkaniem!

KODO
KODO

Logo pracowni projektowania KODO

Pracownia projektowa KODO od 2009 roku oferuje kompleksową usługę projektowania i realizacji aranżacji wnętrz mieszkań.

KODO przeprowadza swoich klientów przez złożony proces projektowania. Współpracę rozpoczyna rozpoznanie oczekiwań klienta – zarówno tych z zakresu funkcjonalności, jak i wyglądu wnętrza. Omawiane są zarówno dostępne rozwiązania techniczne i materiałowe, jak i budżet przeznaczany na realizację, gwarantowany umową.

Pracownia KODO koordynuje wszystkie procesy wykonawcze, kontrolując terminy oraz koszty. Zapewnia nie tylko indywidualny projekt, lecz również jego realizację przez doświadczone i wykwalifikowane ekipy remontowe. Wszystkie zakupy oraz prowadzone prace są kontrolowane pod względem zgodności z projektem tak, by oddać klientom gotowe do zamieszkania wnętrze w pierwotnie ustalonym terminie.

Obrazki galerii: 

Obrazki galerii: 

Obrazki galerii: 

DECOROOM

Logo Pracowni Architektury Wnętrz DECOROOM

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 13 lat i z wieloma sukcesami na koncie jest jednym z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów DECOROOM zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. 

Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. 

W ofercie Decoroom znajdują 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów.

Decoroom